ناموجود Sheed antivirus

Sheed antivirus

آنتی ویروس ایرانی شید شيد ضد ويروسي است که بوسيله آرمان نيّري طراحي شده است و هم اکنون توسط شرکت شيد افزار رايانه پشتيباني و توسعه ميابد.ضد ویروس شید، ضد ویروس جدیدی است که با ترکیب دو موتور آنتی ویروس خارجی ساخته شده است. اما مسلما این تنها قسمتی از ضد ویروس شید است. در واقع، ویژگی اصلی ضد ویروس شید استفاده از تکنولوژی های جدیدی است که باعث سرعت بخشیدن به عملکرد ضد ویروس و در نتیجه سبک بودن آن می شود. اگرچه تعدادی از این تکنولوژی ها در سال های اخیر در برخی از آنتی ویروس ها استفاده شده است اما تعدادی از آنها کاملا منحصر به فرد است و در واقع استفاده همزمان این تکنولوژی ها است که به شید امکان آن را می دهد که حتی با داشتن دو موتور از لحاظ سرعت نه تنها چیزی از آنتی ویروس های تک موتوره کم نداشته باشد، بلکه در مواردی حتی سریح تر عمل کند. شاید به صحت این ادعاها شک داشته باشید اما راه حل ساده و مجانی است، ضد ویروس شید را امتحان کنید!!

اين روزها آنتي ويروس هاي زيادي در بازار موجود هستند و به دليل بالا بودن قيمت آنتي ويروس هاي موجود بسياري از کاربران خانگي از آنتي ويروس هاي کرک شده و بدون لايسنس استفاده مي کنند، که مسلما بدون خطر و دردسر نيستند. ضد ويروس شيد از طرفي با داشتن قيمتي مناسب و از طرف ديگر استفاده از دو موتور ضد ويروس خارجي و همچنين روشهاي سرعت دهنده مي تواند جاگزيني بسيار مناسب براي ضد ويروس هاي خارجي باشد.
امنيت فوق العاده

ضد ويروس شيد با تلفيق موتور هاي آويرا و نود 32، امنيتي فراتر از هر ضد ويروس تک موتوره را دارا مي باشد. چرا که هر موتور از روش هاي خاصي براي شناسايي ويروس ها استفاده مي کند و تلفيق آنها امنيت چند لايه در مقابل ويروس هاي ناشناخته بوجود مي آورد. همچنين از آنجايي که شناسايي اصلي ضد ويروس ها بعد از بررسي و اضافه کردن ويروس ها در آزمايشگاه هاي هر ضد ويروس بصورت جداگانه انجام مي شود، وقتي از دو موتور بطور همزمان انجام شود تعداد ويروس هاي جديد شناسايي شده افزايش زيادي ميابد و امکان شناسايي نشدن ويروس ها کاهش ميابد.

سرعت بالا

ضد ويروس شيد با استفاده از چند تکنولوژي جديد، امکان سرعت بالا در کنار امنيت را فراهم آورده است. تکنولوژي هاي استفاده شده در ضد ويروس شيد توسط آرمان نيّري طراحي شده است. اين سيستم ها شامل سيستم هوشمند اَرتا و سيستم هوشمند سامتا و همچنين سيستم استفاده از زمان بيکاري رايانه مي باشد. اين سيستم ها در کنار يکديگر با بهينه سازي حافظه، تقسيم کار پردازشگر، يادگيري از اسکن هاي انجام شده، يادگيري از طرز استفاده کاربر از رايانه و داشتن ليستي از فايلهاي غير آلوده سرعت ضد ويروس را بطور محسوسي افزايش مي دهند

محيط فارسي

اين ويژگي منحصر به فرد، امکان ارتباط آسان کاربر با ضد ويروس را فراهم مي آورد. همچنين راهنماي فارسي به شما در تنظيمات و انجام کار ها با ضد ويروس کمک مي کند.

 

سيستم هوشمند اَرتا:

اين سيستم که تشکيل شده از بخش هاي مختلفي است به ضد ويروس شيد اجازه مي دهد با صرف منابع کمتري از رايانه شما امنيتي بالا فراهم آورد. اين کار با بهينه سازي تعدادي از عملکرد هاي لازم يک ضد ويروس انجام مي شود. جزييات هر بخش را در زير مي توانيد مطالعه فرماييد

سيستم ليست سفيد

اين سيستم شامل ليستي از فايل هاي از قبل شناخته شده مي باشد. اين ليست که شامل فايل هاي برنامه هاي شناخته شده و فايل هاي ويندوز مي باشد به ضد ويروس اجازه مي دهد اين فايل ها را اسکن نکرده و در نتيجه سرعت بالاتري داشته باشد. اين ليست در واقع شامل نوعي اثر انگشت از اين فايل هاي مطمئن و غير آلوده است و حتي در صورت آلوده شدن اين فايل ها اثر انگشت آنها تغيير کرده و ديگر بعنوان فايل مطمئن شناخته نمي شوند. اين سيستم رابطه ي تکميل کننده اي با سيستم بعدي ارتا دارد که اجازه خواهد داد اين فايل ها ديگر هيچوقت تا هنگامي که آلوده نشده اند اسکن نشوند! قسمت بعد را بخوانيد تا بدانيد چگونه اين سيستم عمل مي کند

سيستم اسکن هوشمند فايل ها

اين سيستم امکان اين را فراهم مي سازد که تا حد امکان فايل ها تعداد دفعات کمتري اسکن شوند و در نتيجه سرعت رايانه افزايش پيدا کند. اين سيستم در واقع شامل حافظه اي است از فايل هايي که تا بحال اسکن شده اند. اين ليست به صورتي طراحي شده است که بسيار کم حجم باشد و مي تواند ليستي از تمام فايل هاي موجود در رايانه شما را در خود جاي دهد. هنگامي که فايلي تغيير داده ميشود آن فايل دوباره اسکن مي شود اما در غير اينصورت فايل تنها در صورت بروز شدن ضد ويروس دوباره اسکن مي شود. البته اين ليست شامل اطلاعات بسيار بيشتري است مانند آخرين زمان اسکن، قدرت آخرين اسکن، موجود بودن فايل در ليست سفيد و چندين پارامتر ديگر که در کنار يکديگر به سيستم هاي هوشمند شيد اجازه ميدهد از استفاده شما از رايانه يادگيري کند و بصورتي کار کند که بيشترين امنيت و بيشترين سرعت را براي رايانه شما داشته باشد

اگرچه مشابه برخي از سيستم هاي بالا در برخي از ضد ويروس هاي خارجي مورد استفاده قرار گرفته است، اما سيستم هاي بالا با تلفيق روش هاي مختلف (و گاه ابداعي) به دست آمده و به نوع خود در بين ضد ويروس ها منحصر به فرد مي باشد

 
سيستم هوشمند سامتا:

اين سيستم يکي از دو سيستم سرعت دهنده ضد ويروس شيد است که مانند سيستم ارتا از تلفيقي از چندين بخش بوجود آمده که با يکديگر در ارتباط بوده و يکديگر را تکميل مي کنند. براي اطلاعات بيشتر در مورد اين بخش ها، ادامه مطلب را مطالعه نماييد.

بهينه سازي حافظه

اين بخش از سيستم هوشمند ارتا شامل قسمت هايي براي مديريت و کنترل مقدار حافظه اشغال شده توسط ضد ويروس مي باشد. در واقع اين سيستم با در نظر گرفتن و يادگيري از شرايط رايانه شما، طرز استفاده شما از رايانه و برنامه هاي مورد استفاده شما ميزان استفاده از حافظه (رم) را بصورتي تنظيم کرده که در عين اشغال کمترين حافظه، بيشترين سرعت و امنيت را براي رايانه شما داشته باشد. براي مشاهده ي ميزان تاثير اين سيستم بر ميزان استفاده حافظه توسط ضد ويروس، کافي است مقدار حافظه مصرفي ضد ويروس را با آنتي ويروس هاي ديگر مقايسه نماييد.

بهينه سازي قدرت اسکن

اين سيستم با در نظر گرفتن درجه اهميت اسکن فايل ها آن ها را با قدرت هاي مختلفي اسکن مي کند. اين سيستم در واقع هر اسکن را بر اساس نوع فايل، محل فايل، جديد بودن فايل، ميزان قدرت رايانه شما، ميزان مشغول بودن رايانه شما و پارامتر هاي ديگر بررسي و درجه بندي کرده، سپس با در نظر گرفتن سطح امنيتي که شما در تنظيمات انتخاب نموده ايد آن را با قدرتي متناسب اسکن مي کند. لازم به ذکر است که اين سيستم در عين حالي که از درجات مختلفي براي اسکن فايل ها استفاده مي کند سطح امنيت استاندارد را نيز هميشه در نظر مي گيرد و هميشه از آلودگي سيستم جلوگيري ميکند.

هيچ يک از سيستم هاي بالا تا بحال در هيچ ضد ويروسي استفاده نشده و بوسيله آرمان نيّري براي اولين بار طراحي شده است.


سيستم استفاده از زمان بيکاري رايانه:

اين سيستم مجزا تقريبا مي تواند بعنوان قسمتي از سيستم هوشمند ارتا به حساب بيايد. اين سيستم در واقع از مدت زماني که شما از رايانه استفاده نمي کنيد و يا استفاده سبک مي کنيد (مانند ديدن صفحات وب، تماشاي فيلم، گوش کردن موزيک) فعال شده و آرام آرام فايل هاي شما را اسکن مي کند و ليست اين فايل ها را به سيستم ارتا داده تا ديگر اين فايل ها در هنگام دسترسي به آنها، مثلا اجراي يک برنامه، اسکن نشده و بنابراين تاخيري در اجراي برنامه يا باز شدن آن فايل بوجود نيايد. اين سيستم هيچگاه باعث کندي سيستم شما نمي شود چرا که از سيستم هاي تشخيص خاصي براي شناسايي استفاده شما از رايانه بهره مي برد که به محض استفاده شما از رايانه عملکرد اين سيستم را متوقف مي کند.

سيستم بالا تا بحال در هيچ ضد ويروسي (ايراني يا خارجي) استفاده نشده و بوسيله آرمان نيّري براي اولين بار طراحي شده است!

 

حذف هميشگي فايل ها:

يکي از امکانات ضد ويروس شيد امکان حذف هميشگي فايل هاي مورد نظر کاربر مي باشد. اين قابليت به شما اجازه مي دهد که فايل هاي خود را بصورتي غير قابل بازگشت حذف نماييد. توجه فرماييد که در حذف فايل از طريق ويندوز حتي اگر فايل از سطل ويندوز هم پاک شود امکان بازگرداندن آن توسط برنامه هايي (ريکاوري) امکان پذير است.
براي حذف هميشگي فايل ها توسط شيد دو راه وجود دارد.درصد شناسايي بالاتر ويروس هاي شناخته شده:

هر ضد ويروسي درصدي از ويروس هاي شناخته شده و موجود در جهان را مي تواند شناسايي مي کند. اين درصد در بين ضد ويروس ها متفاوت است. به عنوان مثال ممکن است از هشتاد درصد تا نود و نه درصد شناسايي وجود داشته باشد که در زمان هاي مختلف براي يک ضد ويروس نيز متفاوت است. وقتي تعداد موتور ها بيشتر باشد مقداري از ويروس هايي که يک موتور شناسايي نمي کند در موتور ديگر شناسايي مي شود و بنابراين درصد شناسايي ويروس ها بالا مي رود.

درصد شناسايي بالاتر ويروس هاي ناشناخته با استفاده از هوش مصنوعي:

ضد ويروس ها براي مقابله با ويروس هاي جديد و ناشناخته از روش هايي استفاده مي کنند که به اصطلاح هوش مصنوعي موتور ناميده مي شود. هر موتور از روش هاي خاص خود براي اينکار استفاده مي کند. بنابراين با تلفيق موتور ها اين روش هاي متفاوت مي توانند يکديگر را تکميل کرده و ضد ويروس را در شناسايي ويروس هاي ناشناخته بصورت محسوسي قويتر کنند.

شناسايي بهتر ويروس هاي شناخته شده ي جديد:

ويروس هايي که به تازگي شناسايي مي شوند معمولا توسط شرکت هاي مختلف ضد ويروس بصورت جداگانه جمع آوري مي شوند و اين شرکت ها ويروس هاي خود را بصورت ماهيانه با يکديگر معاوضه مي کنند. بنابراين در طول اين مدت ممکن است تعدادي ويروس براي يک شرکت ناشناخته باشد و براي ديگري نباشد. در صورت تلفيق چند موتور تعداد اين ويروس ها از همان ابتدا به حداقل مي رسد و کاربر مدت کمتري در معرض خطر قرار ميگيرد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Sheed antivirus

آنتی ویروس ایرانی شید

  • وضعیت: ناموجود
  • 15,500 تومان

موجود نیست


برچسب ها: ضد ویروس شید, معرفی آنتی ویروس ایرانی, ضد ویروس جدید, ویژگی اصلی ضد ویروس شید, sheed antivirus, ضد ويروس, معرفی آنتی ویروس شید, معرفی بهترین آنتی ویروس های ایرانی