ناموجود توپ لباسشویی نوترون

توپ لباسشویی نوترون

نوترون

توپ لباسشویی نوترون
 

  توپ لباسشويي نوترون شما را از مصرف مواد شوينده و پودرهاي شستشو بي نياز مي‌کند. شما مي‌توانيد تا 500 بار بدون نياز به هيچ نوع ماده شوينده‌اي لباس‌هاي خود را با ماشين لباس‌شويي بشوييد، به عبارت ساده‌تر اگر هر هفته دو بار از ماشين لباسشويي استفاده مي‌کنيد، حدوداً تا 5 سال بي‌نياز به مواد شوينده خواهيد بود. اين محصول با بالا بردن PH تا حدود 12 و کوچک‌تر نمودن دسته‌هاي ملکولي، ميزان نفوذ آب در ابعاد ميکروني بين حفره‌هاي‌ لباس را افزايش داده و قدرت جدا نمودن کثيفي از پارچه را بالا مي‌برد. اين محصول بهترين گزينه براي اشخاصي که زياد از ماشين لباسشويي استفاده مي‌کنند و يا کودک خردسال در منزل دارند است. به شما پيشنهاد مي‌کنيم توضيحات تکميلي را در پايين اين صفحه به همراه جدول مشخصات مطالعه بفرماييد.


عملکرد توپ ماشین لباسشویی نوترون چگونه است؟

آیا تا به حال به این مطلب فکر کرده‌اید که مواد شوینده و پودرهای لباسشویی چگونه لباس‌های کثیف را پاک می‌کنند؟ پاسخ ساده است، کلیه مواد شوینده به آب کمک می‌کنند تا لباس‌ها را تمیز کند.

در راستای یک فعالیت شیمایی، مواد شوینده باعث بالا رفتن قدرت نفوذ آب در لباس‌ها می‌شوند و لباس‌ها را مستعد پذیرش آب می‌کنند. همچنین با بالا بردن PH آب، باعث جدا شدن راحت‌تر عوامل کثیفی از پارچه می‌شوند. قسمت مضر و به عبارت دیگر عیب این روش آن است که مواد شیمیایی به کار رفته در مواد شوینده سمی بوده و برای سلامتی مضر هستند.

توپ‌های ماشین لباسشویی نوترون با یک فن‌آوری نوین، برای پاک کردن پارچه‌ها طی یک فعالیت فیزیکی طراحی شده‌اند. در ابعاد مولکولی آبی که به طور کلی تحت تاثیر توپ‌های سرامیکی معدنی قرار گرفته است به راحتی عوامل کثیفی از پارچه جدا و بدون نیاز به هیچ ماده شوینده‌ای آنها را تمیز می‌کند.
قابلیت‌های عمومی:

توپ‌های ماشین لباسشویی نوترون با چهار نوع توپ سرامیکی معدنی پر شده‌اند. در دو سر این توپ نیز 2 بخش مگنتیک یا آهنربایی قرار گرفته است که هر یک از موارد ذکر شده عملکرد و قابلیت مجزایی دارند. زمانی که این توپ‌های سرامیکی در معرض آب قرار می‌گیرند، آبی که مملو از اکسیژن‌های فعال است تغییر فرم داده و با بالا بردن PH یا غلظت مولکولی هیدروژن و همچنین افزودن قابلیت از بین برنده کثیفی، جرم‌ها و باکتری‌های مضر باعث شستشویی کامل و عالی و همینطور امن و بدون مواد سمی می‌شوند.

 

قابلیت تغییر شکل دادن به ساختار دسته‌های مولکولی:

 یکی از قابلیت‌های کلیدی توپ ماشین لباسشویی نوترون تکنولوژی توانایی تغییر شکل دادن به ساختار دسته‌های مولکولی است. مولکول‌های آب به صورت دسته‌ایی حرکت می‌کنند و عملکرد آنها به صورت تکی و فردی نیست. آب معمولی شهری دارای دسته‌های مولکولی بزرگی است و در هر دسته از آنها حدود 10 الی 14 مولکول در هر دسته وجود دارد. توپ ماشین لباسشویی نوترون به گونه‌ای طراحی شده است که این دسته‌های بزرگ را از ساختار اصلی خارج کرده و به ریز دسته‌های کوچکتر تبدیل می‌کند تا در هر دسته از آنها بین 5 تا 6 مولکول قرار گیرد. هر قدر اندازه این دسته‌ها کوچکتر باشد به آب قابلیت پاک‌کنندگی بیشتری داده خواهد شد. همچنین حلالیت آب را افزایش داده و آب را نفوذ پذیرتر خواهد نمود. به زبان ساده‌تر، دسته‌های مولکولی کوچکتر آب باعث خواهد شد تا قابلیت آب برای گذر از لابه‌لای تار و پود و حفره‌های بسیار ریز پارچه ساده‌تر انجام پذیرد. این تکنولوژی به آب این توانایی را می‌دهد که به صورت فیزیکی قدرت بیشتری برای پاک نمودن پارچه‌ها داشته باشد و ما دیگر نیازی به مواد شوینده شیمیایی و سمی نداشته باشیم.


مقایسه با محصولات مشابه

وزن کل توپ نوترون 230 گرم می‌باشد. که نسبت به محصولات مشابه، حداقل 50 گرم بیشتر می‌باشد و در نتیجه طول عمر مفید و قدرت شستشوی این محصول را بیشتر از محصولات مشابه دیگر می‌کند.

 

نحوه استفاده از توپ ماشین لباسشویی:

توجه: پیش از استفاده از توپ ماشین لباسشویی برای بار اول حتما ماشین لباسشویی خود را به خوبی تمیز نمایید. باقی‌مانده مواد شوینده، گرد، خاک و آلودگی و یا کپک و قارچ‌های تولید شده و انباشته شده در فضای نمناک داخل ماشین لباسشویی ممکن است باعث به وجود آمدن لک و یا کاهش دادن توان توپ‌های نوترون شود.

  •      لباس‌های رنگی و سفید را به صورت جداگانه بشوئید.

  •      لباس‌هایی که دارای لکه هستند را قبل از شستشو به مواد لکه بر لباس آغشته نمائید.

  •      توپ را در میان لباس‌ها در داخل ماشین لباسشویی قرار دهید.

  •     همواره از آب سرد برای شستشوی لباس‌ها استفاده کنید چون آب گرم هم به لباس‌ها و هم به توپ لطمه وارد می‌نماید و عمر مفید آنها را کاهش می‌دهد، همچنین ممکن است بهترین نتیجه را از شستشو بدست نیاورید.

  •     شستشو را آغاز کنید.


توجه: تقریبا پس از 30 بار مصرف توپ آن را بین 1 تا 2 ساعت در معرض مستقیم آفتاب قرار دهید. این کار هم باعث خشک‌شدن کامل توپ می‌شود و هم توان توپ‌های سرامیکی داخل آن را به مانند روز اول بالا می‌برد. دقت داشته باشید که این زمان نباید از 2 ساعت تجاوز نماید چون حرارت تولید شده، ممکن است به بسته‌بندی پلاستیکی آن لطمه وارد نماید.

 

لباس‌های سفید:

توپ ماشین لباسشویی نوترون دارای مواد سفیدکننده نیست، و استفاده از مواد سفیدکننده طبیعی مانند آبلیمو همراه با توپ ماشین بلامانع بوده و توصیه می‌شود.

 

لک‌ها:

لباس‌ها را قبل از شستشو بررسی کنید تا از عدم وجود لک‌ها مطمئن شوید. اگر لباسی لک داشت، محل لک را به مواد از بین برنده لک و لکه‌بر آغشته کنید، سپس با توپ نوترون بشوئید. اصولا لک‌ها پس از مدتی باقی ماندن بر روی لباس و خشک شدن سخت تر پاک می‌شوند پس بهتر است لباس و یا پارچه لک شده را بلافاصله پس از لک شدن بشویید تا خشک نشده و به راحتی پاک شوند.

 

نحوه تمیزکردن ماشین لباسشویی:

     ماشین لباسشویی خود را با آب گرم پر کنید و سپس 2 لیوان سرکه سفید در آن بریزید و اجازه دهید تا 1 ساعت به همین صورت باقی بماند. بعد از آن ماشین را روشن کنید تا یک بار کامل سیکل شستشو را انجام دهد. برای اضافه کردن سرکه کافیست از محلی که پودر ماشین میریزید سرکه را وارد نمائید.
    زمانی که ماشین آبکشی کرده اگر همچنان اثری از جرم و دوده در آن می‌بینید به خوبی آن را با یک اسفنج شستشو دهید. از مواد شوینده روی اسفنج استفاده نکنید و اسفنج را قبل از استفاده به سرکه سفید آغشته کنید. لاستیک‌های درزگیر دور درب ماشین لباسشویی را نیز با همین اسفنج به خوبی تمیز کنید.
    اگر پس از انجام اعمال فوق همچنان احساس می‌کنید ماشین به خوبی تمیز نشده است دوباره ماشین لباسشویی را پر آب گرم نمائید و به آن یک لیوان پیکینگ پودر اضافه کنید و اجازه دهید تا 1 ساعت باقی بماند و سپس آبکشی کنید. ‌می توانید برای تمیزکردن نواحی باریک که دست داخل آنها نمی‌رود از یک گوش پاک ‌کن که به آن سرکه شفید آغشته نموده‌اید استفاده کنید.
    بهتر است هر سال 1 بار این کار را تکرار نمائید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

توپ لباسشویی نوترون

نوترون

  • 0 تومان

موجود نیست


برچسب ها: توپ لباسشویی نوترون, فروش توپ لباسشویی نوترون, توپ لباسشویی, فروش توپ لباسشویی, neutron, فروش توپ لباسشویی neutron لوازم, خانگی