2 تا 3 روز آینده Apple Silicone Cover For iPhone 6

Apple Silicone Cover For iPhone 6

قاب سیلیکونی آیفون 6

در این مدل از کاورهای اپل پوششی برای دکمه‌های تنظیم صدا و پاور دستگاه وجود دارد. جنس این پوشش دقیقا شبیه به کاور است و اندازه‌های آن به صورتی هستند که در زمان استفاده از کاور، به خوبی روی دکمه‌ها قرار می‌گیرند. طبق اظهارات سایت اپل، طراحی این کاور توسط تیم طراحی گوشی‌های آیفون صورت گرفته است. بنابراین این کاور با گوشی تطابق و سازگاری بالایی دارد و می‌تواند به‌خوبی از آن محافظت کند. در عین محافظت از گوشی، ابعاد و اندازه آن طوری لحاظ شده است که وزن و ضخامت زیادی را به دستگاه تحمیل نکند.

این کاور برای آیفون 6 پلاس ساخته شده و جنس آن سیلیکونی است. مواد به‌کار رفته در ساخت آن مرغوب هستند که باعث می‌شود کاور گریپ مناسبی داشته باشد. به همین دلیل در دست گرفتن و لمس این کاور زمانی که آیفون‌تان داخل آن باشد، حس خوشایندی خواهد داشت. در زمان استفاده از این کاور، قاب پشتی و لبه‌های گوشی موبایل به طور کامل پوشانده خواهند شد. البته توجه داشته باشید که در این کاور هیچ پوششی برای لبه‌ی پایین دستگاه در نظر گرفته نشده است. بنابراین برای دسترسی به درگاه لایتنینگ و جک 3.5 میلی‌متری صدا هیچ مانعی وجود ندارد و استفاده آسان خواهد بود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Apple Silicone Cover For iPhone 6

قاب سیلیکونی آیفون 6

  • 45,000 تومان

موجود نیست


برچسب ها: Apple Silicone Cover For iPhone, قاب سیلیکونی آیفون, قاب سیلیکونی, قاب سیلیکونی آیفون 6, قاب سیلیکونی آیفون 7, قاب سیلیکونی آیفون 8, قاب سیلیکونی آیفون 6s, قاب سیلیکونی آیفون se, قاب سیلیکونی apple, قاب سیلیکونی iphone 6, قاب سیلیکونی زرد, قاب سیلیکونی red, قاب سیلیکونی قرمز, قاب سیلیکونی بنفش, قاب سیلیکونی آبی یواش