ناموجود قهوه سبز با طعم هل

قهوه سبز با طعم هل

سورن قهوه سبز طعم دار با هل

هل سبز از نظر طب دارای خواصی مانند بهبود عمل هضم غذا و تسکین کولیت ، سوءهاضمه ، نفخ ، حالت تهوع و بی حالی دارد و مانع ترشح زیاد اسید معده می شود . هل خواص گرمابخشی و انرژی زا دارد . از اینرو به بهبود روحیه و بازیابی انرژی و توان از دست رفته کمک می کند ، اضطراب و نگرانی را کاهش می دهد و در رفع افسردگی موثر است . هل همچنین کلیه ها را تقویت می کند . ترکیب هل با قهوه سبز ، علاوه بر بهبود طعم قهوه سبز ، خواص خود را نیز در قالب یک نوشیدنی فراهم می آورد .

چگونه از قهوه سبز جهت لاغری استفاده کنیم


برای گرفتن بهترین نتیجه صبح ها (ناشتا) قبل خوردن صبحانه مقداری از قهوه را درون یک بالشتک (همچون تی بگ) ریخته و در یک لیوان آب جوش به مدت ۱۵ دقیقه حل کنید. پس از آن بالشتک را بیرون آورده و محلول را میل کنید بی شک این طعم چون نا آشناست شاید در ابتدای کار طعم چندان جالبی نداشته باشد، در این صورت می توانید آن را با مقداری شکر یا شیر میل کنید. با این عمل ساده شما در تمام طول روز هم از انرژی و کارایی بیشتری برخوردار خواهید شد و هم از خصوصیات قهوه سبز جهت لاغری بهره خواهید برد. دوستان عزیز توجه داشته باشید که خوردن صبحانه در این رژیم غذایی الزامی است. چرا که شما با خوردن صبحانه، تا زمان خوردن ناهار میل و اشتیاق کمتری به خوردن خوراکی های میان وعده ای پیدا خواهید کرد. سعی کنید ناهار مختصری میل کنید و لااقل از خوردن شیرینی هایی با درصد شیرینی بالا اجتناب ورزید. البته با تاثیر قهوه سبز کم کم اشتهای کاذب شما از بین خواهد رفت و احتمالا شما برای خودن شام اشتیاقی به خوردن غذاهایی با پروتئین بالا نخواهید داشت. با تکرار نوشیدن قهوه سبز هر روز صبح و البته گنجاندن ورزش در رژیم غدایی خود و ترک عادت به خوردن ناهنگام و بی دلیل بدون داشتن احساس گرسنگی ،به سادگی پس از چهار هفته به اولین نتایج دست خواهید یافت. بدن شما بهتر به نظر می رسد و پوست شما صاف تر خواهد شد و شما احساس شادابی و سلامتی بیشتری خواهید داشت. پس از آن (چهار هفته) بدن شما شروع به کم کردن وزن خواهد کرد. البته با توجه به این که متابولیسم بدن برخی افراد بالاتر و برخی پایین تر است شاید این نتیجه در بعضی از اشخاص قبل از سه هفته و برخی بعد از پنج هفته صورت پذیرد. برای تشخیص این نتیجه ۴ تا ۶ هفته زمان نیاز است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

قهوه سبز با طعم هل

سورن

  • 0 تومان

موجود نیست


برچسب ها: قهوه سبز با طعم هل, فروش قهوه سبز با طعم هل, خرید قهوه سبز با طعم هل, قهوه سبز با طعم هل سورن, قهوه سبز با طعم هل, سورن, قیمت قهوه سبز با طعم هل, قهوه سبز با طعم هل, ghahve sabz ba tame hel, ghahve sabz سورن|soren