Soul

کمپانی Soul هدفون ها و ایرفون های خود را تحت نام بازیگر و رپ کن معروف آمریکایی ، Ludacris میسازد . مهندسین کمپانی Soul دائما در حال مطالعه  ی نیاز های مشتریان هستند و همیشه هدفون ها و ایرفون های خود را طوری می سازد که مناسب هر کاربرد و شرایطی باشد . شعار این کمپانی "قدرت ، شفافیت و راحتی" است .  آنها شعار خود را این گونه توضیح می دهند :

قدرت : Soul همیشه هدفون های خود را با Bass های عمیق و قوی می سازد به طوری که در همه  ی آهنگ های مورد علاقه یتان قدرت را احساس کنید و برای فعالیت های خود انرژی مثبتی بگیرید .

شفافیت : مهندسی محصولات Soul طوری است که فرکانس های میانه و بالا طوری در کنار بیس های قدرت مند قرار گرفته اند که شفافیت و واضحیت را در کنار قدرت و صدای بلند می توانید تجربه کنید ، به این معنا که هرگز شفافیت و وضوح صدا را فدای Bass قدرت مند و یا Noise Cancelling نمی کند و شما می توانید کنار گوش کردن به هر سبک موسیقی فیلم های مورد علاقه ی  خود را بدون خستگی و آسیب به گوش ببینید و یا از محصولات این کمپانی برای مهیج تر کردن بازی مورد علاقه ی خود استفاده کنید .  بسیاری از افراد و خواننده های معروف ملل های مختلف نیز برای ضبط کار های خود از محصولات این کمپانی استفاده می کنند .

راحتی : Soul همچنین به راحتی و آسایش مصرف کننده ها اهمیت زیادی می دهد . محصولات این کمپانی مداوم ، مقاوم ، سبک و راحت هستند و حتی اگر ساعت ها به موسیقی مورد علاقه ی خود گوش دهید گوش  شما خسته نمی شود .
نمایش:
مرتب کردن براساس:
ایرفون سول اس ال 49 | Soul SL 49 ناموجود

ایرفون سول اس ال 49 | Soul SL 49

سول اس ال 49 | Soul SL 49 صدای شفاف و قدرتمند در حجم کوچک ! این ایر فون دارای بیس های قدرتمند و ف..

موجود نیست

120,000 تومان