Lenovo

Lenovo
درباره خیر
در حالی که نام تجاری Lenovo را به وجود تنها در سال 2004 آمد، این شرکت دارای سابقه بسیار طولانی. در سال 1984، اختصارات با 200،000 RMB (25،000 دلار) در یک خانه نگهبان در چین شکل گرفته است. این شرکت در هنگ کنگ در سال 1988 ثبت شد و رشد به عنوان بزرگترین شرکت کامپیوتر در چین است. اختصارات نام خود را به خیر در سال 2004 تغییر و، در سال 2005، به دست آورد بخش کامپیوتر شخصی سابق آی بی ام، این شرکت که صنعت کامپیوتر در سال 1981 اختراع شد.
امروز، خیر آمریکا $ 34000000000 شرکت فن آوری شخصی و بزرگترین فروشنده کامپیوتر در جهان است. در حال حاضر بیش از 33،000 کارمند در بیش از 60 کشور در خدمت مشتریان در بیش از 160 کشور جهان است. جهانی فورچون 500 شرکت، ما باید ستاد در پکن، چین و موریزویل، کارولینای شمالی، کارولینای شمالی، ایالات متحده. مراکز تحقیقاتی عمده در یوکوهاما، ژاپن. پکن، شانگهای، ووهان و شنژن، چین، و موریزویل، کارولینای شمالی. و ما در سراسر جهان از گرینزبورو، کارولینای شمالی و مونتری، مکزیک به هند، چین و برزیل تولید.
خیر تا به سریع ترین رشد شرکت بزرگ PC برای بیش از 4 سال بوده است، اما ما خیلی بیشتر از یک شرکت PC هستید. ما ایجاد یک طیف گسترده ای از فن آوری های شخصی، از جمله گوشی های هوشمند، قرص و تلویزیون های هوشمند. ما چهارمین شرکت گوشی های هوشمند در جهان است، و به سرعت در حال گسترش به بازارهای جدید است. و ما در حال حاضر # 3 در جهان در چه IDC را "دستگاه های متصل هوشمند،" که ترکیبی از رایانه های شخصی، تلفن های هوشمند و قرص است.
این همه بخشی از آنچه که ما "PC +" جهان تماس بگیرید، که در آن مردم با استفاده از رایانه های شخصی و همچنین طیف وسیعی از دستگاه های هوشمند است که، در قلب خود، رایانه های شخصی است. در این PC + دوران، تمرکز منحصر به فرد در پیشی رقابت از نظر سهم بازار، سود، رتبه بندی، و غیره کافی نیست. به یک شرکت واقعا نوآورانه، ما دسته جدیدی از محصولات که موجب افزایش تجربه مشتری و ما را از رقابت افتراق ایجاد کنید. پیدا کردن تعادل بین حق این دو نیرو همان چیزی است که ما در تلاش برای به صورت روزانه انجام دهد.
پایان به پایان مدل کسب و کار خیر برای ادغام عمودی اهرم قابلیت تولید برای کنترل بیشتری بر هر دو عملیات توسعه محصول و زنجیره تامین متعلق به. این مدل در میان سازندگان بزرگ و معتبر PC منحصر به فرد است و یک منبع قابل توجهی از مزیت رقابتی، به ما کمک را به نوآوری بیشتر به بازار، موثرتر، و به شدت حمله به PC + فرصت است.
و به عنوان خیر گسترش در سطح جهانی، ما در حال ایجاد ریشه های حتی عمیق تر در هر بازار بزرگ، سرمایه گذاری نه تنها در توزیع و فروش، بلکه در تولید محلی داخلی، R & D و دیگر توابع با ارزش. این دسترسی جهانی با برتری محلی است ما را قادر به ساخت نوع جدیدی از شرکت - شرکت "جهانی-محلی" - و ما موقعیت به عمیق تر پیاده سازی استراتژی حفظ و حمله ما و ساخت پایه و اساس موفقیت طولانی مدت.
خیر همواره بازار کامپیوتر در سراسر جهان در محموله واحد بزرگتر شدن و سهم بازار در تمام مناطق جغرافیایی، محصولات و بخش های مشتری به دست آورد، و آن را سریع ترین رشد شرکت بزرگ PC در جهان به مدت سه سال در حال اجرا.
ما شماره یک شرکت PC در چین، ژاپن، روسیه و آلمان است.
ما شماره یک شرکت PC در جهان برای کسب و کار بزرگ و بخش دولتی.
ما سریع ترین رشد نام تجاری عمده PC برای 3 سال گذشته بوده است.
ما را نوت بوک کامپیوتر بهترین و شناخته شده در جهان است. این یک لپ تاپ ThinkPad-و این در 20 سال، بیش از 90 میلیون نفر از آنها فروخته شده است.
در دو سال، ما یک کسب و کار گوشی های هوشمند، از ابتدا ساخته شده است و در جهان رسیده # 4. ما در حال حاضر به سرعت در حال گسترش به بازارهای جدید است.
ما یک خانواده از رایانه های شخصی تبدیل است که ترکیب بهترین ویژگی های هر دو رایانه های شخصی نوت بوک و قرص راه اندازی کرده اند، منجر گروه جدیدی از فن آوری های شخصی.
کسب و کار خیر است بر نوآوری محصول، بسیار کارآمد زنجیره تامین جهانی و اجرای استراتژیک قوی ساخته شده است. شرکت توسعه، تولید و بازار قابل اعتماد، با کیفیت بالا، محصولات فن آوری امن و آسان برای استفاده و خدمات برای مشتریان که می خواهند تکنولوژی که نمی انشاء زیرا مردم خیلی بیشتر به انجام. خط تولید ما شامل رایانه های شخصی افسانه ای فکر می کنم مارک و PCS-ایده مارک، و همچنین به عنوان سرور، ایستگاه های کاری و یک خانواده از دستگاه های اینترنت تلفن همراه، از جمله قرص و تلفن های هوشمند.
ما یک هدف بلند مدت از تبدیل شدن به شرکت پیشرو فناوری شخصی در جهان است. ما آرزوی توسط پیشرو در سه حوزه کلیدی رسیدن به این هدف:
رایانه های شخصی: سرب در رایانه های شخصی و برای نوآوری محصول ما و کیفیت محترم.
همگرایی: سرب صنعت با یک اکوسیستم از دستگاه، خدمات، برنامه ها و محتوا برای مردم به یکپارچه به مردم و محتوای وب ارتباط برقرار کنند.
فرهنگ: تبدیل به یکی از بهترین، شرکت های مورد اعتماد ترین و شناخته شده برای کار و انجام کسب و کار با شناخته شده است.
و ما می خواهیم این کار را انجام حق way- خیر Way- با چشم انداز خود ما، نقطه جهانی خود ما را از مشخصات و تعهد خود ما به ساخت تکنولوژی برای افرادی که مشاهده فن آوری به عنوان یک ابزار برای به انجام رساندن کارهای بزرگ.
ارزش های ما
در خیر ما مشاهده فرهنگ ما به عنوان یک دارایی مهم به عنوان به عنوان یک مدل کسب و کار موثر مهم است. ما به فرهنگ ما راه خیر، و در اساسی ترین آن، که فرهنگ در بیانیه منعکس: ما آنچه که ما می گویند و خود را چه کار می کنیم.
ارزش ما به عنوان پایه و اساس شرکت ما خدمت و تعریف که ما که هستیم و چگونه کار می کنیم. مدیر در میان آنها عبارتند از:
ارائه خدمات به مشتریان
اعتماد و صداقت
کار گروهی، فرهنگ ها در سراسر
نوآوری و روحیه کارآفرینی
میراث ما
اختصارات در چین و رایانه شخصی بخش آی بی ام در ایالات متحده: خیر در مورد به عنوان نتیجه از ادغام دو از شرکت های طبقه در فن آوری و کسب و کار آمد. ادغام به عنوان یک رویداد عطفی در کسب و کار جهانی با پتانسیل برای یکپارچه سازی دو متفاوت از فرهنگ ها، زبان ها، فرآیندها و بازارهای منادی شد.
به عنوان یک نتیجه، خیر مظهر فرصت بازار منحصر به فرد در ترکیب بهترین شرق و غرب پیوستن بازیکنان فن آوری آمریکای شمالی و چین مبتنی بر در ایجاد یک رهبر واحد فن آوری شخصی جهانی با رشد موقعیت بازار در بازارهای توسعه یافته و در حال ظهور به طور یکسان.
خیر تا به توسعه صلاحیت هسته در مدیریت جمع آوری که آن را به ادغام پس از آن و سرمایه گذاری های مشترک استفاده شود. در سال 2011، خیر تشکیل یک سرمایه گذاری مشترک با NEC، ایجاد شرکت کامپیوتر تعداد 1 در ژاپن است. بعدها در همان سال، خیر MEDION در اروپا به دست آورد، و در حال حاضر تعداد 1 در آلمان است. در سال 2012، خیر سرمایه گذاری مشترک با EMC با توجه به سرورها و راه حل های سازمانی تشکیل و به دست آورد Stoneware، یک شرکت نرم افزاری ابر متمرکز شده است. در سال 2013، خیر به دست آورد CCE، پیشرو شرکت لوازم الکترونیکی مصرفی در برزیل. چه همه این اقدامات مشترک دارند این است که آنها به طور موثر مکمل رشد آلی و هم افزایی جدید که موجب افزایش کلی کسب و کار ما تولید می شود.
هر کس در خیر طول می کشد افتخار بزرگ در توانایی ما برای جذب استعداد بالا از پس زمینه های گوناگون، به نمایندگی از مجموعه گسترده ای از ملیت ها و زبان. ما مشاهده تفاوت و تنوع ما را به عنوان یک منبع قدرت در ساخت یک فرهنگ مشترک با یک زبان و چشم انداز واحد: برای ساخت ترین استثنایی مهندسی محصولات فن آوری های شخصی در جهان و خدمات.
نوآوری: یک هسته ارزش
خیر صاحب بزرگترین سابقه برای نوآوری در صنعت کامپیوتر و متعهد به نوآوری در محصولات و فن آوری آن باقی مانده است. ما به اهرم روح نوآوری و سابقه پیشرفت های تکنولوژیکی به دسته های محصول جدید و رشد آینده ادامه خواهد داد. نوآوری این است که چگونه خیر دست تمایز رقابتی و درایوهای فرصت های بازار جدید، مانند اینترنت تلفن همراه، خانه دیجیتال و محاسبات ابری.
محصولات LENOVO همواره برنده جایزه و بررسی دیوانه دریافت خواهید کرد. آنها ارائه با کیفیت بالا، قابلیت اطمینان و دوام برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان ما. هدف نهایی از تیم تحقیق و خیر D است به منظور بهبود تجربه مشتری به طور کلی در هنگام رانندگی کردن هزینه مالکیت.
خیر عمل 46 آزمایشگاه در سطح جهانی، از جمله مراکز تحقیقاتی در یوکوهاما، ژاپن. پکن، شانگهای، ووهان و شنژن، چین، و موریزویل، کارولینای شمالی، کارولینای شمالی، استراتژی نوآوری ایالات متحده خیر است بر یک رویکرد دوگانه به حل مشکلات مشتری در دنیای واقعی بر اساس:
تمرکز اکثر توسعه در ایده های است که می تواند به بازار در طی 24 ماه به ارمغان آورد.
سرمایه گذاری بلند مدت در تحقیق هدف قرار دادن "بازی تغییر" نمایشنامه بزرگ است.
این شرکت غنی در استعداد است، به کارگیری بیش از 3200 مهندسان، محققان و دانشمندان. تیم R & D خیر بسیاری از اولین ها صنعت حمایت سابقه از innovation- از جمله بیش از 6500 اختراع ثبت شده در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و بیش از 100 جایزه طراحی اصلی معرفی کرده اند.
جمع آوری، همکاری با انجمن های صنعت و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه حتی در چرخه پایین ما را قادر به ماندن بگیرید پیش از روند بازار و ارائه مجموعه جامع از محصولات می باشد.
مقیاس جهانی خیر و تاکید بر نوآوری همچنین به ما درجه از دید با توجه به سلامت و رفاه جوامع و بازارهای ما در خدمت بدهد. از طریق این ما بهتر قادر به نوآوری و ارائه راه حل های مربوطه است که آدرس تعدادی از اقدامات پایداری کلید خطاب در این گزارش از آب و هوا و انرژی به محیط زیست آگاه محصولات، آموزش و پرورش و کارکنان اراده.
تعهد ما به تابعیت شرکت (CSR)
مسئولیت اجتماعی می تواند اشکال مختلفی را و معانی متفاوتی برای افراد متفاوت. نظر خیر منعکس کننده میراث منحصر به فرد ما با داشتن ریشه در هر دو شرق و غرب است. برای موفقیت، ما تا به حال به ایجاد یک راه کاملا جدید انجام کارها. ما در جهان نگاه کنید و ببینید چه چیزی آن را تبدیل شدن به بیشتر از جایی که بوده است. ما نقش ما را در مسئولانه شکل دادن به آینده بسیار جدی، بنابراین ما نزدیک شهروندی سازمانی متفاوت است. ما به طور مداوم کار به منظور بهبود، نه تنها عملکرد ما و کیفیت محصولات ما، اما ما چگونه انجام کسب و کار، ما چگونه مردم ما، جوامع مختلف ما در خدمت و محیط زیست اطراف ما را درمان کنند. این بدان معناست که ما زندگی می کنند تا تعهدات ما و مالکیت برای چه کار می کنیم. با راهنمایی این اصول:
خیر به عنوان یک سهام تشکیل دهنده در 2012 شاخص Hang Seng صفحه اول توسعه پایدار شرکت (HSCSI) با درجه بندی AA انتخاب شد. رتبه بندی AA خیر بهبود از A + کلاس کلاس آن در سال گذشته دریافت و نماینده تلاش مستمر Lenovo است به هر دو پایدار و مسئولیت اجتماعی است.
برای دومین سال متوالی، خیر به دست آورده است و موقعیت در ناموسی انجمن HSCSI، که آن را در میان 10 از 636 شرکت که پایداری شرکت ها عملکرد مورد بررسی قرار گرفت. Lenovo همچنین این شرکت با بالاترین امتیاز در بخش فناوری اطلاعات و تنها شرکت در بخش خود را در میان بالا هنگ کنگ 20.
 
نمایش:
مرتب کردن براساس:
Lenovo K5 Note Dual Sim-32GB ناموجود

Lenovo K5 Note Dual Sim-32GB

درست چند هفته پس از معرفی گوشی K4 Note شرکت لنوو، این شرکت چینی از مدل بعدی این سری رونمایی کرده است..

موجود نیست

820,000 تومان

Lenovo Vibe K5 Plus 2 تا 3 روز آینده

Lenovo Vibe K5 Plus

گوشی لنووو وایب K5 پلاس همانند خیلی از گوشی‌هایی که معرفی می‌شوند، از دو سیم‌کارت بهره می‌برد. جنس..

موجود نیست

625,000 تومان

Lenovo K5 Note Dual Sim-16GB ناموجود

Lenovo K5 Note Dual Sim-16GB

درست چند هفته پس از معرفی گوشی K4 Note شرکت لنوو، این شرکت چینی از مدل بعدی این سری رونمایی کرده است..

موجود نیست

750,000 تومان

Lenovo S60 Dual Sim ناموجود

Lenovo S60 Dual Sim

گوشی لنوو S60 مجهز به یک صفحه‌نمایش ۵ اینچی ۷۲۰p، دوربین‌های ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی در پشت و جلوی دستگاه، ..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo P70 Dual SIM موجود

Lenovo P70 Dual SIM

گوشی Lenovo P70 Dual SIM از میان‌رده‌های 4G ساپورت و جدید لنوو می‌باشد که در سه ماهه اول 2015 معرف..

موجود نیست

640,000 تومان

Lenovo Vibe P1 ناموجود

Lenovo Vibe P1

اگر شما به دنبال یک گوشی هوشمند با باتری عظیم و قدتمند هستید شرکت لنوو خبرهای خوبی را برای شما دارد...

موجود نیست

870,000 تومان

Lenovo P90 ناموجود

Lenovo P90

گوشی Lenovo P90 یکی از گوشی‌های میان‌رده لنوو است که اوایل 2015 معرفی و عرضه شده است. این گوشی دارای..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo Vibe Z2 Pro موجود

Lenovo Vibe Z2 Pro

Vibe Z2 Pro به یک صفحه‌نمایش 6 اینچی IPS با رزولوشن QHD مجهز شده که تراکم پیکسلی 490ppi را برای آن ب..

موجود نیست

1,170,000 تومان

Lenovo Zuk Z1 موجود

Lenovo Zuk Z1

گوشی Lenovo Zuk Z1 از محصولات جدید و دو سیم کارته لنوو می‌باشد که از سخت افزار بسیار خوبی برخوردار ا..

موجود نیست

1,025,000 تومان

Lenovo A7000 Dual SIM ناموجود

Lenovo A7000 Dual SIM

نقد و بررسی گوشی موبایل Lenovo A7000 تلفن همراه میان رده A7000 نیز دیگر محصول لنوو در نمایشگاه MW..

موجود نیست

555,000 تومان

Lenovo K3 Note Teana Version Dual SIM ناموجود

Lenovo K3 Note Teana Version Dual SIM

نقد بررسی گوشی موبایل K3 Note Teana Version Dual SIM   مشخصات کلی: دو سیم کارته - قط..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo Vibe X2 ناموجود

Lenovo Vibe X2

نقد و بررسی lenovo vibe x2  تلفن Vibe X2 در واقع نسخه جدید میان‌رده لنوو محسوب می‌شود. باز ه..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo Vibe Z K910 موجود

Lenovo Vibe Z K910

نقد و بررسی Lenovo Vibe Z K910 بعد از معرفی گوشی Lenovo Vibe X در مراسم IFA2013، این شرکت عضو دوم..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo Sisley S90 - 32GB ناموجود

Lenovo Sisley S90 - 32GB

نقد بررسی گوشی موبایل Lenovo Sisley S90 گوشی سیسلی اس ۹۰ در سایت رسمی لنوو معرفی شده است. ای..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo Vibe Shot Dual Sim موجود

Lenovo Vibe Shot Dual Sim

نقد و بررسی Lenovo Vibe SHOT شاید با وجود بازیگرانی چون سامسونگ، مایکروسافت و اپل که تمرکز ویژه ا..

موجود نیست

1,100,000 تومان

Lenovo Golden Warrior A8 موجود

Lenovo Golden Warrior A8

نقد بررسی گوشی موبایل Lenovo Golden Warrior A8 گوشی Lenovo Golden Warrior A8 در سایت رسمی لن..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo K3 Note Dual SIM ناموجود

Lenovo K3 Note Dual SIM

نقد بررسی گوشی موبایل lenovo k3 note dual sim  ارزان ، بادوام ، پرکاربرد این ها ویژگی های بیشتر..

موجود نیست

537,000 تومان

Lenovo Vibe X S960 موجود

Lenovo Vibe X S960

نقد و بررسی Lenovo Vibe X S960 Vibe X را می‌توان باریک‌ترین گوشی هوشمند سری Vibe شرکت لنوو دانست. ا..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo S820 ناموجود

Lenovo S820

نقد و بررسی Lenovo S820 اسمارت فون 4.7 اینچی Lenovo که در رنگهای قرمز و سفید ارائه میشود، پردازند..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo K3 Dual SIM ناموجود

Lenovo K3 Dual SIM

نقد و بررسی Lenovo K3 Dual SIM مشخصات کلی: دو سیم کارته - قطع سیم کارت: سایز میکرو (12 × 15 می..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo Vibe X2 Pro موجود

Lenovo Vibe X2 Pro

نقد و بررسی Lenovo Vibe X2 Pro در نمایشگاه CES 2015 شرکت لنوو محصولات بسیار زیادی را برای معرفی د..

موجود نیست

0 تومان

Lenovo Sisley S90 - 16GB ناموجود

Lenovo Sisley S90 - 16GB

نقد بررسی گوشی موبایل Lenovo Sisley S90 گوشی سیسلی اس ۹۰ در سایت رسمی لنوو معرفی شده است. ای..

موجود نیست

0 تومان