حفظ حریم شخصی

خط مشی حفظ اسرار و حریم شخصی مشتریان اُردکالا

ارکالا ، به حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان احترام گذاشته و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند است. این صفحه بیان کننده خط مشی صیانت از حریم شخصی، مربوط به وب سایت اردکالا است. ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را در هنگام ملاحظه وب سایت، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید، به ویژه به نحوی که در این صفحه آمده است.
صفخه حاضر، قوانین عمومی اردکالا را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان این وب سایت شرح می دهد. همچنین در این صفحه نحوه استفاده و یا عدم استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان و بازدیدکنندگان از وب سایت اردکالا توضیح داده شده است.


جمع آوری اطلاعات

هنگامی که شما از وب سایت اردکالا بازدید می کنید، وب سرور این شرکت اطلاعاتی درباره نام دامنه، زمان بازدید، صفحاتی که از آن بازدید کرده اید را جمع آوری میکندکه البته شامل اطلاعات هویتی نیست، به جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم مورد نیاز است. 
هنگامی که شما برای خرید ، ثبت نام می کنید، اطلاعات تماس شامل نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل، اطلاعات کارت اعتباری و ... و پرداخت های خود را در اختیار ما قرار می دهید، 
تا زمانی که شما مشتری اردکالا باقی بمانید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می شوند. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی مشتری و سایر موارد و مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند.


استفاده از اطلاعات

اردکالا اطلاعات شخصی جمع آوری شده را به هیچ وجه مورد مبادله، اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد. 
این اطلاعات تماس، حساب کاربری، نوع سرویس، ثبت ها و ... که از شما در اختیار اردکالا قرار دارد ، جهت برقراری ارتباط و ارائه خدمات به شما می باشد. همچنین از اطلاعات اعتباری و بانکی شما تنها در فرایند دریافت یا پرداخت استفاده می کند. شما با زدن دکمه های "ارسال" یا "ثبت" ، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این صفحه بیان شده، اعلام می کنید. 
اردکالا در شرایط زیر اطلاعات و محتویات مراسلات و نامه الکترونیکی شما را در اختیار غیر قرار خواهد داد :
 
 
موضوع سلامت و ایمنی عمومی مطرح باشد.
در ارتباط با انتقال اموال تجاری دیگری به مشتری باشد.
مورد نیاز برای انجام سفارش، خدمات پس از فروش، بررسی های حقوقی باشد که شرکت به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند
در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را با حکم قانونی از مراجع قضایی از ارکالا بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار گیرد.
در صورت اجازه شما، اطلاعات تماس شما در فهرست حسن انجام کار و رضایت مشتریان اردکالا قرار  می گیرد.


کوکی ( Cookies )
اطلاعات پایه جمع آوری شده کاربر، برای کمک به ما در جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایت ما و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما، مورد استفاده قرار می گیرد .
ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعاتی است که یک وب سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد) در جاهایی استفاده کنیم.
اطلاعاتی که اردکالا بوسیله این کوکی ها جمع آوری می کنند، هویت شخص را مشخص نمی کند. این اطلاعات به ما کمک می کند، نوع مشتریان و جاذبه های وب سایت خود و اینکه کدام محصول یا خدمات پرطرفدارتر است، را متوجه شویم. اگر چه شرکت بازاریابی، اطلاعاتی که از وب سایت ما می آید را از طرف ما ثبت می کند، ولی اینکه این اطلاعات در کجا استفاده شود یا نشود را ما کنترل و مشخص می کنیم. 
اردکالا امکان چت (گفتگوی آنلاین) را نیز داراست. برنامه چت اطلاعات خود را به صورت داخلی در سرورهای ما ذخیره می کند، با این حال ما هیچگونه اطلاعات هویتی شما را، ذخیره و جمع آوری نمی کنیم .


ویرایش و تغییر اطلاعات
هنگامی که شما مشتری اردکالا هستید، می توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نشانی و اطلاعات تماس خود، جهت تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. برای این کار کافیست تا با ورود به بخش اعضا در اردکالا ، به صفحه شخصی خود رفته و اطلاعات را تغییر و یا تصحیح نمائید.


تدابیر حفاظتی
اردکالا برای حفاظت از صدمه، سوء استفاده و تغییر نابجای اطلاعات تحت کنترل ما، تدابیر امنیتی وضع نموده است. 
عدم دسترسی کارمندان غیر مرتبط شرکت به اطلاعات تماس و مالی مشتریان
نگهداری اطلاعات مشتری به صورت رمز شده در پایگاه داده


حریم شخصی کودکان
اردکالا محصول و خدماتی به کودکان نمی فروشد. مشتریان شرکت باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند. هر فرد زیر ۱۸ سال ( صغیر ) برای اینکه مشتری شرکت شود، باید دارای یک قیم باشد که سند "شرایط و ضوابط استفاده" را بپذیرد. در موارد پرداخت های الکترونیکی چون امکان بررسی هویت نمی باشد استفاده از رمز دوم حساب بانکی به معنی رضایت ولی محسوب می گردد .


تغییر در سند
اردکالا حق تغییر متن این صفحه را بدون اطلاع قبلي برای خود محفوظ می دارد. و شما میتوانید برای اطلاع از آخرین تغییرات به این صفحه ، مراجعه فرمائید.


شما حق درخواست حذف و یا عدم افشای، اطلاعات شخصی خود، از مجموعه اطلاعات جمع آوری شده اردکالا ، در هر زمان را دارید، برای این منظور با بخش پشتیبانی وب سایت تماس حاصل نمایید .